טירנה אלבניה עם ילדים

טיול משפחתי בטירנה? להגיע אל טירנה עם תינוק או ילדים קטנים? כל המידע שצריך לדעת לקראת חופשה משפחתית בעיר טירנה!

הדבר הטוב ביותר בנסיעה לאלבניה עם ילדים כרגע

הוא שזה לא קהל תיירים עצום על המפה. מכיוון שאלבניה די קטנה בהשוואה לשכנותיה, לא קל לתכנן טיול אם אין לכם את הרעיון הראשון לאן ללכת באלבניה. אחד החלקים האהובים עליי לנסוע ולטייל תוך כדי ליהנות מקפה ומחופשה משפחתית עם המון אטרקציות ושפע, דבר אשר הופך את אלבניה למקום טוב לבקר בו עם ילדיך.

עם זאת בחשבון

עלינו לבחון כמה מהדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות עם ילדים באלבניה כדי לתת לך מושג מדוע טירנה לא יכולה להיות מטוס סילון, אלא מקום נהדר לחקור עם המשפחה . שמור על דעתך מעליך, התעדכן איפה אתה ומה לעשות כשאתה הולך, ועשה כמה דברים בעיר המשונה טירנה. כיכר סקנדרבג היא לב החיים בבירה זו ואחת האטרקציות התיירותיות הפופולריות באלבניה.

הבניינים הישנים הללו הם דוגמאות משומרות להפליא לעיר העתיקה טירנה והיסטוריה שלה. כפי שהם, כך זה במוזיאון הארכיאולוגי הקטן הזה, בו מקבלים תובנה על ההיסטוריה של אלבניה מימי קדם ועד ימינו. משפחות מחוץ לאלבניה מעודדות לשמור על ילדיהן, ולא אתפלא עד כמה נדירות הנשים הבודדות – מטיילות – פנאי – עם ילדים באלבנית.

לא ברור מדוע נראה כי ילדים במחוז טירנה הם בעלי שיעור IPI גבוה יותר מזה שבמחוז אלבסאן הסמוך

אך ייתכן שההבדל קשור בצפיפות ובשכונות העוני הנפוצות יותר בטיראנות של המחוז. בין סיבות רבות אחרות, ישנם מספר רב של ילדים המתגוררים בטירנה הסובלים מבעיות נפשיות. בהתחשב בכל הסיבות הללו, ברור כי בעיית סיכוני הילדים באלבניה היא חשובה מאוד, הדורשת את תשומת לבם של הממשלה ושל המגזר הפרטי ושל הקהילה הבינלאומית.

רוב הקטינים הלא מלווים מגיעים מאזורים כפריים באלבניה והיגרו מתוך כוונה להישאר לצמיתות

ילדים אלבניים שמגיעים לארץ מאז 2009 הם בעיקר נשים ונערות שנחשפו לזנות כפויה. רובם אלבנים ומטרתם היא להתמודד עם בעיית ההתעללות בסחר בילדים, כמו גם בעיות נפשיות. סוגי מדיניות עירונית יגלו רעיונות וגישות מקבילים בין בוגוטה לרוטרדם וציינו כי המייסד גיל פנלוסה שוחח עם 880 אנשים, המאורגנים בשותפות עם יוניסף, על ניסיונו בקולומביה.

אם אתם רוצים מזג אוויר טוב

הקיץ (יולי-אוגוסט) ויוני הוא הזמן המושלם לבקר באטרקציות התיירותיות באלבניה. אם אתם לא רוצים להיות מוטרדים מחוף הים ומעדיפים לבקר בבירה טירנה, תקופה זו של השנה היא אידיאלית. ישנן אטרקציות רבות באלבניה שילדים נהנים בה במהלך השנה, וזה הופך את אלבניה למקום אידיאלי לחופשה משפחתית.

אם אתם נוסעים ברכב או מונית, תוכלו להיכנס לאלבניה בחודשי הקיץ והיא הבחירה המושלמת עבורכם.

אלבניה

היא מדינה עם האוכלוסייה הצעירה ביותר באירופה ומספר הבעיות בעקבות תקופת המעבר הוא גבוה. טירנה, בירת אלבניה, היא אזור גדול הכולל חלקים מקוסובו, מקדוניה, מונטנגרו, סרביה, אלבניה והגבול המזרחי של אלבניה עם סרביה. עם אוכלוסייה המונה למעלה מ -30,000 תושבים, היא הוכפלה ב -30 השנים האחרונות, אך עד לאחרונה הגידול הזה לא היה מתוכנן במידה רבה.

בריביירה האלבנית יש כמה מהחופים החוליים היפים באזור

עם שקודרה, טירנה, ג'ירוקסטראדה, סקאדר, קרסנודאר וקומנובו, כמו גם עיר החוף טירנאס המציעה את האפשרויות הטובות ביותר. שקודרה מוקפת במספר חופים, אחד מהם מציע פעילויות חוצות רבות למשפחות. אגם סקדסאר הוא אחד המקומות היפים באלבניה, ואם תחליטו להישאר באזור יום אחד בלבד ולבקר בו, ילדיכם יאהבו את זה, מכיוון שהוא המקום היפה והיחיד באלבניה והוא גם מקום נהדר לחופשה משפחתית.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטירנה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על טירנה, אלבניה!